Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dionis Serdari

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Berat 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Dionis Serdari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 28 Maj 2018, Dionis Serdari publikon videoklipin "E Bukur Si Hene"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bledi Hatija

Klodjan Meçka

Ardit Brami

Perlat Merko

Rudi Hasanllari

Idajet Hysa

Kujtim Beqaj

Fredi Gjishti

Klajdjan Torra

Florjan Pançi

Tags: Dionis Serdari


Komente mbi këtë artist