Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Dionis Xhafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  6
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Dionis Xhafa është një shkrimtar. Dionis Xhafa ka mbaruar studimet për Gazetari në Universitetin e Tiranës. Ka bashkëpunuar dhe bashkëpunon me shumë gazeta. Aktualisht punon në gazetën "Shekulli"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Kartolina (3)

13
10
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Besnik Jaha

Kadri Mehmeti

Iljaz Jashari

Matt K

Romario Xhaferri

Bujar Meholli

Gentinikqi

Endrit Mehmeti

Besart Ramiz Tafaj

Leonard Mrishaj

Tags: Dionis Xhafa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet