A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dionis Xhafa
  • Age:
  • 28
  • Birthday:
  • 1 August 1991
  • Zodiac sign:
  • ♌ Luani
Choose star rating

Rating:  2.4 / Votes cast:  5

Dionis Xhafa is a writer. Dionis Xhafa ka mbaruar studimet për Gazetari në Universitetin e Tiranës. Ka bashkëpunuar dhe bashkëpunon me shumë gazeta. Aktualisht punon në gazetën "Shekulli".

» Edit Bio »

» Poems »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019