Më mbaj mend (për 1 muaj)

Inversion

Diell, perëndim, yje, natë, qiell,
qiell, natë, yje, perëndim, diell,
unë dhe ti, ti dhe unë, edhe qiell.

- poezi nga Dionis Xhafa


- U dërgua nga Dionis Xhafa -

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente mbi këtë krijim