A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Heshtje Sa Një Lumë

Heshtje për padrejtësi,
heshtje për marrëzi, heshtje për tradhti,
heshtje për ç’njerëzi, për huti,
heshtje për këtë dhe atë.

…derisa heshtja u bë lumë e oqean…

- poem written by Dionis Xhafa


- Submitted by Dionis Xhafa -

Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019