Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dionita Islamaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Dionita Islamaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Muziken e ka pasur deshir qe ne femijeri rreth moshes 6 vjeqare. Më datë 10 Qershor 2016, Visar Dautaj (Mc Visi) publikon videoklipin "Falma Gabimin", në bashkëpunim me Dionita Islamaj. Me pas sjell coverin e kenges se Teuta Selimit, "Loqka Jem". Per festat e fundvitit 2019 ka sjell nje keng e cila titullohet "Bija rrehne defin", me xhirimet e Vizioni & Libonia....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Valbona Sherifi

Shpresa Jetullahu

Edona Hajdini

Valmira Ramadani (Vali)

Sanije Behrami

Ardiana Dili

Albina Bekteshi

Alorja Senko

Vanesa Nimanaj

Elida Daci-Gashi

Tags: Dionita Islamaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet