Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Ardit Ameti
 • Vendlindja:
 • Kumanove 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Dit është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Qershor 2018, FastI publikon videoklipin "Inati", në bashkëpunim me Dit. Më datë 18 Korrik 2018, DIT publikon videoklipin "MSMT"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Wolfman

Lila

Gansito

Enis (Last King's)

Cali

Flori ABG

Totti

DiabloMC

Tuzhi-G

Aga B

Tags: Dit, Ardit Ameti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet