A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diti-G

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16
BIOGRAFIA: Diti-G is a singer of Hip-Hop music. Arditi ose Diti-G ka filluar te merret me muzik ne rrymen hip hop qe ne moshen e adoleshnces. nje nga kenget e tij eshte per tragjedi ne jeten e tij aksidentin e babit te tij por fatmirsisht ai akoma jeton.eshte futur ne grupin e famshem banda butuesi.nje nga diss-at e tij me te famshem dhe eshte be hit eshte diss-i qe i kushtohet insectit.ajo kenge u be shum e njohur edhe nga kundershtaret edhe nga fansat e tij.nje keng qe per nje koh record u b...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

J.B.

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

I Panjohuri

Flow

Dora

Slitta


Tags: Diti-G, Diti.G

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019