Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Diti-g - Nuk Ka Mo  (Feat. Krent E Shqipes)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/10/2009

2009-10-17T09:04:24


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Ka Mo" kënduar nga Diti-g.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Diti-g i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Diti-G:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet