A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Diti-G - Princesha


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/01/2019

2019-01-11T20:00:03

eh moj princesh
dikur ishe me mu
po tash u bone
princesha tjeter kujt

ti nuk um deshte
as kurr sem kishe dasht
po un prej zemres
nuk kom mujt met nda

çdo nat dal ndritare
tu mendu per ty
e si tkujtoj ty
dalin lot ne sy

e po tlutna zemer
prap ti me mu kthy
se jeta jone
po shkon krejt zi

a thu pse kto sene
neve me na ndodh
a thu a kujton diten
bashk kur jena bo

po ajo dit ke
ma e mira jetes tem
se aty e pash
ni engjull per zemren tem

po si e pash at engjull
kejt jeta mu ndryshu
po du un me pas afer
e mi thon te du

e moj zemer ti
mu sa shum um ke lendu
e kurr at dhimbje njet
nuk po muj me harru

Ref(2x)
se zemren ty ta fala
po nuk dite me rujt
e tash ti u bone
princesha tjeter kujt

e pse mi thave ato fjal
kur nuk ken tverteta
pse ike preej meje
kur mas shumti tdeshta

qysh mujte ti zemer
ti kto me ma bo
qysh mujte mi thon ato
fjal qe na dy jena nda

hiq spo besoj
qe ti kta munesh me bo
po sdi qysh pate zemer
lamtumir per mem thon

ku e more at zemer
ku e more at fuqi
per mem thon qe jena nda
e jona tash u kryy

Ref(2x)
se zemren ty ta fala
po nuk dite me rujt
e tash ti u bone
princesha tjeter kujt.


Lyrics submited by LonyKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019