Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Dj Aldo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Dj Aldo është një dj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Ai u bë i famshëm për miksimet e tij dhe muzikën e përzgjedhur që në fillimet e tij, ndërsa vjen dhe me risinë më të fundit. Ai njihet nga të gjithë si DJ Aldo, ndërsa suksesi i tij i ka zanafillat e hershme. Më datë 5 Tetor 2013, Dj Aldo publikon videoklipin "Love For The Summer", në bashkëpunim me Dhanny. Më datë 18 Janar 2016, Dj Aldo publikon videoklipin "Don't Let Me Go", në bashkëpunim me Lorela. Më datë 22 Prill 2016, Nrg Band & D...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rinor Kastrati

Deniss Mitcelli

Alex Lupa

Dj Benity

Drop G

Cricket

Dj Dalool

Labi Ramaj

Alban Chela

Dritjon Selmani

Tags: Dj Aldo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet