A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Dj Blunt - The Man


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"The Big Picture"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "The Man" kënduar nga Dj Blunt.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Michael Jackson. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

There's a man
Who plays the game
of life so well
Ooh, there's such a man
His thoughts you can
never tell, ooh
And it's just the way he
Thought it would be
'Cause the day has come
For him to be free
I'm alive and I'm here forever

This is the man
And it's just the way she
Thought it would be
As he says, something has
Happened to me
Then he laughs, he kicks
And rolls up his sleeves
I'm alive and I'm here forever
This is the man

There's a man
Everybody thought they knew
Ooh, there's such a man
He's not like me and you, ooh

And it's just the way she
Thought it would be
As he says, something has
Happened to me
Then he laughs, he kicks
And rolls up his sleeves
I'm alive and I'm here forever
This is the man

And it's just the way she
Thought it would be
As he says, something has
Happened to me
Then he laughs, he kicks
And rolls up his sleeves
I'm alive and I'm here forever
This is the man

And it's just the way she
Thought it would be
As he says, something has
Happened to me
Then he laughs, he kicks
And rolls up his sleeves
I'm alive and I'm here forever
This is the man
(This is the man)
Ooh yeah
(Ooh, yeah)
This is the man
(This is the man)
This is the manMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019