Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Bungi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Kercove 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dj Bungi është një këngëtar. Dj BunGi eshte rritur ne nje familje intelektualesh. Pasionin dhe talentin e ka te trasheguar nga Shoku i tij,ndersa per here te pare ka kenduar ne moshen 10 vjecar ne "Akordet e Kercoves". BunGi ka mbaruar Kurse per Dj Ndersa eshte diplomuar ne Univerzitetin IUS. Te njejten kohe BunGi ka punuar rreth 3 vite ne Studio ArttYReCordS. Talenti i tij per muzike eshte vecuar gjate audicionit shume te njohur shqiptare "Ethet e se premtes mbrema" ku BunG...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

B-Ullet

Backy

Tonny-D

A Loc

8kg

Jasmin

Elvin A.K.A Mbreti

P-Don

Fis'ko

Koda

Tags: Dj Bungi, Bungi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet