Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dj Bungi - Jeta Aventur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Aventur".
3. Video është e këngës "Jeta Aventur", por nuk këndohet nga Dj Bungi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dj Bungi - Jeta Aventur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

25/01/2009

2009-01-25T12:20:25+00:00Refren(2x)
Jeta avantur perher kerkon
jeta kur kur kujtime nderton
endrra dashurii me gezim
rinia shpejt ik ik pa kthim

Ti mendoje se nuk esht keq me lujt me mu por harrove se un putanet nuk i du...Po qysh kujtove se leht mundesh mem mashtru haj me det qe pjell menja a koko tranu...Veç mos harro un per ty jam gjithmon fraer Dj BUNGI dikush e nje'h siç osht KuLLer e per nje putan qe rrugve bredh hiqq sma ni mos do pare me qef ne dor met shti e u prish dynjaja sodit ska me dashni femna plot per plot te mira me i pa per pegani
Gjoksin zhvillu bythet shum per bukuriii gjoo met heshme se gjen syri ski met pa Bjonde Zeshkane ka me zjedh po smujsha me i da se fute mer laroshen e prapamet bukuroshen e ajo qe tkall t'tranon tu t'han krejt ska me mir me to naten me fLee me fLee

Refren:(2x)
Jeta avantur perher kerkon
jeta kur kur kujtime nderton
endrra dashurii me gezim
rinia shpejt ik ik pa kthim

Prishtina Ulçini Shkupi e Tirana te ri te reja me DolCe Gabbana
Din me vallzu me u disponu muzik gjith naten jan tuj degju Rep HiPHop Disko e Pop gjith jan te lumtur e rrojn sa me mir ska komplekse se jan te lir
femna te mençme pa shum kerkesa vin argetohen nuk kan ankesaa Puthen e qeshen se u paska hije gjersa nata shkon djellii mbi to bie pastaj kuptohet dojn me pushu se n'drit hona prap gati pesh me qu vjesht a Veer , Dimer a Pranver Stin po deL edhe bardh kuq e verdh Cakkrrohet gotat Gzuar Shnet per her hajde o ju djema hajde o ju qika pa muzik e wisky qe besa s'po u rrika...

Refren:(2x)
Jeta avantur perher kerkon
jeta kur kur kujtime nderton
endrra dashurii me gezim
rinia shpejt ik ik pa kthim.....


Ky tekst u dërgua nga Ihackrbell
Më Shumë Këngë Nga Dj Bungi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet