Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Bussulla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Dj Bussulla është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2009, Dj Bussulla merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Ne Club Kur Hi". Më datë 25 Shkurt 2010, Dj Bussulla & Gangstar publikojnë videoklipin "Pse Shkove". Videoklipi u prodhua nga Pulla. Më datë 19 Gusht 2011, Bussulla publikon videoklipin "Qa U Ba Pse Hupe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

B-Bami

Bigg V

F-Tim

Bessi

Legjenda

Oran G

Xhema Aka Jemayli

Wllatki

Scorpion

Lil Ami

Tags: Dj Bussulla, Dj Busulla, Urban-Style, Dj.Bussulla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet