Dj Dagz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  10
  • Emri i Vërtetë:
  • Arbër Gumnishta
  • Vendlindja:
  • Vushtrri 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Dj Dagz është një këngëtar. Më datë 22 Janar 2017, DJ PM & Dj Dagz publikojnë videoklipin "Hit N'ler", në bashkëpunim me Fajt. Teksti u shkrua nga Fajt. Për orkestrimin u kujdes Bergin Demaj. Videoklipi u prodhua nga Black Fish Entertainment. Më datë 31 Maj 2017, Uki publikojnë videoklipin "Jena Dashni", në bashkëpunim me DJ PM & Dagz. Më datë 20 Qershor 2017, Dj Dagz & DJ PM publikojnë videoklipin "Besom", në bashkëpunim me Yll Limani. Më datë 6 Janar 2018, Dj Dag...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Loyal Man

Arba-G

Unfame

Da Freak

Uragani

Kenny

Gjon Tahiri

Dj Sadi

Ridi

Mc Lily


Tags: Dj Dagz, Arbër Gumnishta

Dj Dagz në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë