Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Dj Dalool

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Dj Dalool është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. DJ DALOOL’s interest in House Music DJ-ing started after he listened the legendary Frankie Knuckles since then everything was different. 1996 Started to play in some small bars in Prishtina heard of his performance and talent than he was given residency to the most famous and legendary club ever in Prishtina named Casablanca, with only 17 years he rocked the crowd and played differently from what other DJ’s where offering during those times DALOO...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dj Benity

Alex Lupa

Drop G

Rinor Kastrati

Deniss Mitcelli

Cricket

Dj Aldo

Labi Ramaj

Dritjon Selmani

Alban Chela

Tags: Dj Dalool, Dalool


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet