Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Dalool - Po Du (Feat. Freax)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rock City!
Freax!
Dj DadooL
Ky Sen Shkon Per krejt Ata Qe Kan Ba 18!
Po Du!

Ref:2x
Po Du Met Pa !
Po Du Met Rrejt!
Po Du Met Puth!
Po Du Met Ndjek!

Po Du Seks(2X)!
Po Du Seks(2X)!
Po Du Seks(2X)!

Tjeter Bot Tjeter Ven PoM Bon Mu Ni Tjeter Men kur pom afrohesh Te Ftyra
Sa Shof me pas tjeter men!Je Shum Hot Hot Hot Je shum sick sick sick met tu pijesh ska sick po du me kan ma i miri nven pa pa pa me baby po du mu ba me live chack chack my crazy je ma e veqanta prej krejtve Vjen vjen vjen vjen kur ta gjuj vjen vjen vjen kur t"thiri gold em bone bone me chachk!

(2X)


Ky tekst u dërgua nga  PeshkoviqDj Dalool
Featuring: Freax
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/09/2011


Dj Dalool - Po Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Du".
3. Video është e këngës "Po Du", por nuk këndohet nga Dj Dalool.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Dalool:


Komente 0