Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Dj Dalool, Dia & Mark Hardy - Ta Buena La Cosa  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/05/2012

2012-05-06T01:49:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ta Buena La Cosa" kënduar nga Dj Dalool, Dia & Mark Hardy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dj Dalool, Dia & Mark Hardy i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dj Dalool:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet