TEKSTESHQIP

Dj Dasul
Kce Kce Kce
Lyrics
(Feat. Oran G)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kce Kce Kce" kënduar nga Dj Dasul.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për tu parë edhe përtej tingujve, materiali muzikor bëhet i disponueshëm tek publiku i kompletuar në prizmin vizual me videoklip muzikor, i cili u publikua më 30 Qershor 2011.