Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oran G

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Oran G është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 5 Maj 2006, Lul Dxe publikon videoklipin "Baby Luv Ya", në bashkëpunim me Oran-G. Më datë 28 Shtator 2006, Xhema Aka Jemayli & Oran G publikojnë videoklipin "Ti Je Sexy". Më datë 18 Nëntor 2008, Oran G publikon videoklipin "Si Tornado". Më datë 25 Maj 2009, Oran G publikon videoklipin "The Big Baba Chef". Më datë 25 Prill 2011, Double-K publikon videoklipin "Rrezik Per Armik", në bashkëpunim me Oran G. Më datë 30 Qershor 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Double A

Daddy F

Fulzan-G

Scorpion

Hanello

Biggi

Fresh-P

B-Bami

F-Boogie

Snoopy-G

Tags: Oran G, Orhan G, Oran-G


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet