Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Flow

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Dj Flow është një këngëtar i njohur. Dj Flow është një nga Dj më të njohur në Kosovë. Ai njihet si një Dj profesional dhe që ka bashkëpunime me shumë reperë nga Kosova dhe ndër bashkëpunimet më të mëdha në karrierën e tij. Më datë 28 Korrik 2010, Lil Samee publikojnë videoklipin "M.F.", në bashkëpunim me Mc Kresha, Gentz, Dr.Mic, Lav'da, Kastro Zizo & Dj Flow. Videoklipi u prodhua nga Pulla. Më datë 1 Mars 2011, Dj Flow publikon videoklipin "N'qytetin Tem", në bashkëpunim me L...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (4)

9
9
9
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Papushi

Valon Rama

Bujaa

Toni

Shkelqim Mavraj

Acidi

Hysni Zeqiri

Driton Sopa

Dr.Nushi

Nani-Style

Tags: Dj Flow, Dj Floow


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet