Dj Flow
Dj Flow
Dj Flow
  • Vendlindja:
  • Prishtinë
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 14 Maj 1985
  • Horoskopi:
  • ♉ Demi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Dj Flow është këngëtar i njohur. Dj Flow është një nga Dj më të njohur në Kosovë. Ai njihet si një Dj profesional dhe që ka bashkëpunime me shumë reperë nga Kosova dhe ndër bashkëpunimet më të mëdha në karrierën e tij.

Më datë 28 Korrik 2010, Lil Samee publikojnë videoklipin "M.F.", në bashkëpunim me Mc Kresha, Gentz, Dr.Mic, Lav'da, Kastro Zizo & Dj Flow. Videoklipi u prodhua nga Pulla.

Më datë 1 Mars 2011, Dj Flow publikon videoklipin "N'qytetin Tem", në bashkëpunim me Lumi B, Singullar & Iliros. Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative. Me këtë këngë, Dj Flow merr pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 10 në vitin 2011.

Më datë 30 Qershor 2011, Dj Flow publikon videoklipin "Boni Zhurme", në bashkëpunim me Mc Kresha. Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative.

Më datë 23 Mars 2013, Dj Flow publikon videoklipin "Çele Çadren", në bashkëpunim me Lumi B, Mc Kresha & Lyrical Son. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Me këtë këngë, Dj Flow u paraqit në këto festivale: SVFM 2013 (2013), Netët E Klipit Shqiptar 12 (2013).

Më datë 7 Shtator 2013, Dj Floow publikon videoklipin "Like That", në bashkëpunim me Arilda.

Më datë 31 Gusht 2014, 2po2 publikojnë videoklipin "Prishtinali", në bashkëpunim me Dj Blunt, Lumi B, Lyrical Son, Capital T, Real 1, Mixey & Dj Flow. Videoklipi u prodhua nga Entermedia.

Më datë 29 Korrik 2016, Dj Flow publikon videoklipin "Habibi", në bashkëpunim me Young Zerka. Muzika e këngës u punua nga Big Bang.

Më datë 18 Shtator 2016, Dj Flow publikon videoklipin "Rude Girl", në bashkëpunim me Lumi B & Dafina Zeqiri. Muzika e këngës u punua nga Big Bang, teksti u shkrua nga Lumi B, Dafina Zeqiri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Big Bang. Videoklipi u prodhua nga Max Production.

Më datë 25 Shtator 2018, Dj Flow & Buta publikojnë videoklipin "Anuloje".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: NoraKS NoraKS  Pjesëmarrja Në Festivale:Lajme Showbiz:

Më shumë artikuj nga Dj Flow »

Komente 1