A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Dj Geek është një dj dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 4 Korrik 2018, Dj Geek publikon videoklipin "Sekreti", në bashkëpunim me Argjentina Ramosaj. Teksti u shkrua nga Vig Poppa. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films. Më datë 22 Dhjetor 2018, Dafina Zeqiri & Dj Geek publikojnë videoklipin "Alo" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Muzika e këngës u punua nga Cricket, ndërsa teksti u shkrua nga Liridon Berisha & Gesko. Produksioni audio u realizua nga Cricket. Më datë 31 Gusht ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dion Dragusha

Dj Xhino

Dj Jojo

Mario Gjini

Dj Manco

Alessandro

Dj Meti

Jens

Bero

Dj Flame


Tags: Dj Geek

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019