Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Geek

Dj Geek
 • Emri i Vërtetë:
 • Genc Halimi
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 10 Shtator 1992
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♍ Virgjeresha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  70
Këndon kryesisht: dance

Dj Geek është dj i njohur. Dj Geek është një dj i suksesshëm në muzikën shqiptare, i cili ka nisur luajë nëpër klube të ndryshme që prej vitit 2012-të. I lindur në Prishtinë, ai ka mundur të depërtojë me muzikën e tij në gjithë trevat shqiptare, duke u shndërruar në një prej dj-ve më të preferuar të momentit. Ai madje synon të marrë pjesë në ndonjë festival europian.

Më datë 24 Dhjetor 2016, Dhurata Dora & Dj Geek publikojnë videoklipin "Ayo". Teksti i këngës u shkrua nga Gent Fatali & Dhurata Dora. Produksioni audio u realizua nga Alandy.

Më datë 4 Korrik 2018, Dj Geek publikon videoklipin "Sekreti", në bashkëpunim me Argjentina Ramosaj. Teksti u shkrua nga Vig Poppa. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films.

Më datë 22 Dhjetor 2018, Dafina Zeqiri & Dj Geek publikojnë videoklipin "Alo" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Muzika e këngës u punua nga Cricket, ndërsa teksti u shkrua nga Liridon Berisha & Gesko. Produksioni audio u realizua nga Cricket.

Më datë 31 Gusht 2019, Dj Geek publikon videoklipin "The Feeling", në bashkëpunim me Tanin.

Më datë 30 Maj 2021, Dj Geek publikon videoklipin "Futja Kepen", në bashkëpunim me Vig Poppën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Vig Poppa. Videoklipi u prodhua nga kompania Entermedia.

Më datë 30 Dhjetor 2021, Dj Geek publikon videoklipin "Love Of Mine", në bashkëpunim me Dafina Zeqirin. Muzika e këngës u punua nga Dafina Zeqiri, ndërsa teksti u shkrua nga Elinel.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

I dashuri i

Dafina Zeqirit

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente 1