A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dj Gimi-O

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Dj Gimi-O është një dj. Më datë 18 Maj 2018, Dj Gimi-O & Labinot Ademi publikojnë videoklipin "Lulija". Më datë 29 Qershor 2018, Dj Gimi-O publikon videoklipin "Nana Baba", në bashkëpunim me Amir Ameti & Koki. Më datë 20 Tetor 2018, Dj Gimi O & Premtimi publikojnë videoklipin "Kush T'ka Rrejt". Më datë 6 Dhjetor 2018, Dj Gimi-O & Xhela Abazi publikojnë videoklipin "Mihane". Më datë 6 Mars 2019, Dj Gimi-O publikon videoklipin "Snap", në bashkëpunim me Xexi (D...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Berisha

Dr.Rabbit

Double D

Mr. Babushi

G.M.C.D

Marin Jancu

Snero

Sazan Mecani

Fatmir Ademi

Rbs


Tags: Dj Gimi-O

Dj Gimi-O në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019