Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Gimi-O - Habibi (Albanian Remix) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ty ta fala Jeten time
vetem ty t'kam habibi

...
...
Dj Gimi-O
Publikimi: 06/05/2021
Produksioni: Çelik Lipa
Mix/Master: Don Gima
Solo: Premtim Etemi, Egzon Bajraliu
Video By Capturehood
Directed By Besian KukiqiDj Gimi-O - Habibi (Albanian Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Habibi (Albanian Remix)".
3. Video është e këngës "Habibi (Albanian Remix)", por nuk këndohet nga Dj Gimi-O.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Gimi-O:


Komente 1