Më mbaj mend (për 1 muaj)


Overtronics - You Are My Paradise

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You Are My Paradise".
3. Video është e këngës "You Are My Paradise", por nuk këndohet nga Overtronics.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Overtronics - You Are My Paradise  (Feat. Dj Iljano)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

20/01/2011

2011-01-20T00:11:33+00:00This is the time to come real
All desires in your mind
Can you feel the beat?
Close your eyes and breath
Let this vibe take your soul, your body tonight

So come on baby
Shut up and dance now
Enjoy this moment, it's amazing
You're feel in heaven
When you stay here with me

You are my sun my moon
You are the reason my dreams come true
You are my paradise
You are my paradise

You are my sun my moon
You are the reason my dreams come true
You are my paradise
You are my paradise

This is the time to come real
All desires in your mind
Can you feel the beat?
Close your eyes and breath
Let this vibe take your soul, your body tonight

So come on baby
Shut up and dance now
Enjoy this moment, it's amazing
You're feel in heaven
When you stay here with me

You are my sun my moon
You are the reason my dreams come true
You are my paradise
You are my paradise

You are my sun my moon
You are the reason my dreams come true
You are my paradise
You are my paradise

Yeah...You are my love
And now you're my paradise
You are my paradise...
Paradise...


Ky tekst u dërgua nga Andi
Më Shumë Këngë Nga Dj Iljano:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet