Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dj Iljano - Missing You

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Missing You".
3. Video është e këngës "Missing You", por nuk këndohet nga Dj Iljano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dj Iljano - Missing You  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

30/12/2019

2019-12-30T17:57:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Missing You" kënduar nga Dj Iljano.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dj Iljano i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Kristine Elezaj - Missing You

Every time I think of you
I always catch my breath
And Im still standing here
And youre miles away
And Im wondering why you left
And theres a storm thats raging
Through my frozen heart tonight
I hear your name in certain circles
And it always makes me smile
I spend my time
Thinking about you
And its almost driving me wild
And theres a heart thats breaking
Down this long distance line tonight
I aint missing you at all
Since youve been gone
Away
I aint missing you
No matter
What I might say
Theres a message
In the wild
And Im sending you
This signal tonight
You dont know
How desperate Ive become
And it looks like Im losing this fight
In your world
I have no meaning
Though Im trying hard
To understand
And its my heart thats breaking
Down this long distance line tonight
I aint missing you at all
Since youve been gone
Away
I aint missing you
No matter
What my friends say
And theres a message that Im sending out
Like a telegraph to your soul
And if I cant bridge this distance
Stop this heartbreak overload
I aint missing you at all
Since youve been gone
Away
I aint missing you
No matter
What my friends say
I aint missing you
I aint missing you
I keep lying to myself
And theres a storm thats raging
Through my frozen heart tonight
I aint missing you at all
Since youve been gone
Away
I aint missing you
No matter
What my friends say
Aint missing you
I aint missing you
I aint missing you
I keep lying to myself
Aint missing you
I aint missing you
I aint missing you
I aint missing you
I aint missing you
I aint missing you
Aint missing you
Oh no
No matter what my friends might say
I aint missing you

Na - Missing You

Come on babe
I need you
I need to hear your voice
And you sweat words

You’re my first love
My crazy love
I miss you so much
Yeah I miss you’re black eyes

Come on baby don’t leave my alone
Don’t be the girl for the rest of the world
Come on baby don’t leave my alone
Don’t be the girl for the rest of the world

Come on babe
I need you
I need to hear your voice
And you sweat words

You’re my first love
My crazy love
I miss you so much
Yeah I miss you’re black eyes

Come on baby don’t leave my alone
Don’t be the girl for the rest of the world
Come on baby don’t leave my alone
Don’t be the girl for the rest of the world

Come on babe, come on babe
Come on babe, come on babe

Come on baby don’t leave my alone
Don’t be the girl for the rest of the world
Come on baby don’t leave my alone
Don’t be the girl for the rest of the world

Backstreet Boys - Missing You

CHORUS:
Oh baby I'm missing you
We used to love so strong
Tell me where did we go wrong
Oh baby I'm missing you
They say I'll learn to forget
But It sure ain't happen yet

Been checking up the places where we used to go
Been looking for your faces out of the crowd
I've been talking to the people that we used to know
But nobody wants to say where you're right now

And when I call your phone,seems like you're never at the home
And you don't return my call (No...)
It tears me apart, this's breaking up my heart
CHORUS
I still have your picture hung around my room
That's the only thing that's left of you with me
Girl, what can I do to make you come back soon
And make it just the way It used to be

Or is it someone new, can never go on without you
Girl I don't wanna think about it (No...)
I can't sleep at night, no this can't be right
Come back into my life (come back, baby come back)
CHORUS
I know there's a chance for you and I
And I believe there's no way our love could die
So no matter how long it takes, I'll wait for you
And whatever it takes, I'll be there for you
I'll be there (x2)
CHORUS (to fade)Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Dj Iljano:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet