Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dj Dark & Dj Iljano - Lane Moje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lane Moje".
3. Video është e këngës "Lane Moje", por nuk këndohet nga Dj Dark & Dj Iljano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dj Dark & Dj Iljano - Lane Moje  (Feat. Dj Dark)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente

Asnjë Koment

11/08/2020

2020-08-11T17:43:13+00:00Kad na te pomislim
Bojim se da te opet zavolim
You modre usne zabijem zube
Da pravu bol zaboravim
Lane moje ovih dana
Vise I ne tugujem
Pitam samo da l' si sama
Ljude koje ne cujem
Lane moje nocas kreni
Nije vazno bilo s kim
Nadji nekog nalik meni
Da te barem ne volim
Lane moje ovih dana (lane moje)
Vise I ne tugujem (lane moje)
Pitam samo da l' si sama
Ljude koje ne cujem
Lane moje nocas kreni (lane moje)
Nije vazno bilo s kim
Nadji nekog nalik meni
Da te barem ne volim
Da te vise ne volim


Ky tekst u dërgua nga Anduel
Më Shumë Këngë Nga Dj Iljano:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet