A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dj Jojo

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Dj Jojo is a singer and songwriter of Dance music. Më datë 23 Mars 2016, Dj Jojo & Petro publikojnë videoklipin "Pije"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Dj Manco

Ndreko

Dion Dragusha

Jens

Bero

Dj Xhino

Dj Meti

Dj Flame

Alessandro

Mario Gjini


Tags: Dj Jojo, Jojo

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019