Dj Jony
Dj Jony

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Ditëlindja:
  • 22 Dhjetor
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♐ Shigjetari

Biografia

BIOGRAFIA: Dj Jony është një këngëtar. Më datë 3 Dhjetor 2018, Dj Jony publikon videoklipin "Noise", në bashkëpunim me Xhesika Polo & Don Enion dhe është kujdesur vetë për muzikën e këngës. Muzika e këngës u punua po ashtu edhe nga Marko Polo, ndërsa teksti u shkrua nga Eagleye (Kiameti) & Xhesika Polo. Videoklipi u prodhua nga FRAME Pro, ndërsa produksioni audio u realizua nga Marko Polo. Më datë 23 Dhjetor 2019, Dj Jony publikon videoklipin "Sofia", në bashkëpunim me Silvana Rusi...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0