A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Manti is a very famous recording studio. Produksioni Dj Manti është një produksion nga Prizreni që merret me editimin dhe distributimin e këngëve dhe albumeve të këngëtarëve të ndryshëm, kryesisht nga Prizreni...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Blero Ent

Melosi

ASHA

Kastrati

Oltioni

Bleri Production

Produksioni Yjet

Sharri

5 Stars

Black Fish Entertainment


Tags: Manti, Dj.Manti, Produksioni Manti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018