Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Nago

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Tetovo 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni E Veriut 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Dj Nago është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Nagip Hiseni, i njohur si Dj nagO, ka lindur në Maqedoni. Në vitin 2004 filloi karrierën e tij si DJ & Producer. Që atëherë ai ishte shumë i përkushtuar ndaj muzikës dhe krijoi zhanre të ndryshme si Trance, Progressive, House, Hiphop etj. Për herë të parë ai ka luajtur në Klubin Buggati. Kështu që ai filloi të punonte gjithnjë e më shumë dhe arti që ai krijoi pëlqeu shumë audienca. Pas një kohe të shkurtër ai filloi të bashkëpunojë me RnB, hiphop...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dj Sardi

Dj Iljano

Vin Veli

Florent Iseini

Adhurim Deari

Fikret Dauti

Shpresim Zylbehari

Enes Seferi

Argeton Dervishi

Valon Suma

Tags: Dj Nago, Nagip Hiseni


Komente mbi këtë artist