Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Nardi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Dj Nardi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 11 Nëntor 2011, Freax publikojnë videoklipin "Rockstar", në bashkëpunim me Albresha, Dj Nardi, Bullet & Mendi. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Më datë 28 Janar 2017, Kushtrim Dobra publikon videoklipin "Me Zemer", në bashkëpunim me Dj Nardi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ardi (Ardian Hasaj)

Gzim Roci

Shaban Rogaci

Mc Mitrovicali

Breaker G

Qamil Elezi

Lindi

Fenix

Rapp Dogg

Sejdi Sejdiu

Tags: Dj Nardi, Dj Nardi-B


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet