Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nurteel
  • Emri i Vërtetë:
  • Nertil Morina
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  10

Nurteel është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Nurteel është një producenti i njohur, i cili bashkëpunon me shumë artistë të muzikës shqiptare.

Më datë 19 Mars 2015, Shpat Kasapi publikon videoklipin "S'munesh Ti Pa Mu", në bashkëpunim me Nurteel. Muzika e këngës u punua nga Granit Gashi, Nurteel, teksti u shkrua nga Granit Gashi, Nurteel, ndërsa për orkestrimin u kujdes Massive Production.

Më datë 28 Qershor 2016, Greta Koçi publikon videoklipin "A Ja Vlejti", në bashkëpunim me Nurteel. Muzika e këngës u punua nga Nurteel, teksti u shkrua nga Nurteel, ndërsa për orkestrimin u kujdes Nurteel. Videoklipi u prodhua nga Max Production.

Më datë 29 Korrik 2016, Anjeza Branka publikon videoklipin "Tranquila", në bashkëpunim me Nurteel. Muzika e këngës u punua nga Massive Production, teksti u shkrua nga Nurteel, Granit Gashi.

Më datë 3 Korrik 2017, Meda publikon videoklipin "N' Extrem", në bashkëpunim me Nurteel. Muzika e këngës u punua nga Nurteel, teksti u shkrua nga Nurteel, Ghulo.

Më datë 31 Korrik 2017, Albatrit Muqiqi publikojnë videoklipin "Po Du Me T'pa", në bashkëpunim me Nurteel & Genta Ismajli. Muzika e këngës u punua nga Nurteel, teksti u shkrua nga Ghulo, Nurteel, ndërsa për orkestrimin u kujdes Nurteel.

Më datë 11 Gusht 2017, Zega publikon videoklipin "S'po Ma Nin", në bashkëpunim me Nurteel.

Më datë 14 Tetor 2018, Robert Berisha publikon videoklipin "Xhelozi", në bashkëpunim me Nurteel. Teksti u shkrua nga Nurteel, Ghulo.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  ismeti19  

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

të tjera

Më shumë artikuj nga Nurteel »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet