Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Olsi Celmeta

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Olsi Celmeta është një autor këngësh dhe artist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Naim Plaku

Arjon Gjini

Gezim Mneri

Vasil Tole

Elvis Duro

Jurgen Shira

Vani Rushiti

Luan Dagistani

Altin Llakaj

Edmond Rrapi


Tags: Olsi Celmeta, Dj Olsi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet