Dj Sadi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Mirsad Hysenaj
  • Vendlindja:
  • Istog 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Dj Sadi është një këngëtar. Mirsad Hysenaj i njohur si Dj.SaDi ka lindur ne komunen e Istogut dhe jeton ne Fshatin Dubrav shkollen fillore e kreu ne Bajram Curri ne Istog per ta Vazhduar Gjimnazin ne Haxhi zeka pas mbarimit te shkolles se mesme filloj te merret me rap duke krijuar se bashku me shok Grupin TSR ku tash edhe osht Producenti i Street Records....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Unfame

Gjon Tahiri

V.M

Mc Loti

Ridi

Bejuos

Gold King

Uragani

Loyal Man

Trimi A.K.A Dr.L


Tags: Dj Sadi, Sadi, Mirsad Hysenaj, Dj.Sadi

Krijo Një Kartolinë