TEKSTESHQIP

Dj Sadi
E Bojm Nice
Lyrics
(Feat. Mc.m)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Bojm Nice" kënduar nga Dj Sadi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.