A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dj Suat

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Dj Suat është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Pas emrit Dj Suat fshihet një djalosh i ri dhe shum i talentuar nga Shkupi. Emri i tij i vërtetë është Suat, kariera e tij muzikore startoi gjatë viteve 2005/06 ku në fillim ai u paraqit si Dj duke krijuar remiks për këngët dhe hitet e atëhershme të estradës tonë dhe më gjërë. Remiksat e tij patën një sukses të paparë deri atëher, parulla e tij tash më tepër e famshme ”remix by djsuat” ndëgjoheshte çdokund ku kishte shqiptar. Vetëm duke krijuar r...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ilir Seferi

Alush Hamiti

Tefik Islami

Foli

Refet Asani

Miki

Ylker Baliu

Baggeri

Qendrim Lutfiu

Hidaver Osmani


Tags: Dj Suat, D.J. Suat, Dj-Suat

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019