Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dj Suat - Vuaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vuaj".
3. Video është e këngës "Vuaj", por nuk këndohet nga Dj Suat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dj Suat - Vuaj  (Feat. Ylker Baliu)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ylker Baliu

02/06/2010

2010-06-02T12:52:01+00:00Dj Suat:
Yeaahh, un po vuaj tash,
me zemer po vajtoi.
A ka naj kush n'ket bot,
qe ket zemer t`ma sheron.
Se ajo shkoi sonte,
as ni her mo nuk ka me u kthy.
Pse u ndam me lot ne sy,
pse gabova un me ty.
Kthemi puthjet e mia,
kthema zemren qe ma morre.
Ta dhash edhe zingjirin qe ma lidhe vet prej dore..
Un se di tash ti ku je,
ku gjindesh qka po bon.
Veq deshta me thon;
BS hala ty te don.

Ylker:
Sonte gjithçka ndryshoj
dashuria jon mbaroj
vuaj per ty,vuaj per ty,
Taktin qe bere ti
zemres time i vure hi
vuaj per ty vuaj per ty.

Sonte gjithçka ndryshoj
dashuria jon mbaroj
vuaj per ty,vuaj per ty,
taktin qe bere ti
zemres time i vure hi
vuaj per ty vuaj per ty.

Dj Suat:
Sikur te kisha pran.
Shum fort do te shtrengoja.
Buzet ti ledhatoja .
As niher nuk do te harroja.
Mu paraqit nevoja nervoz me shpreh n'ty.
Un prap te du,
prandai s'dua te shoh me lot ne sy.
Un e teprova,
e di qe une jom fajtor.
Afrohu ma ngat lotet meti fshi me dor.
Jeto e lir,
jetoje jeten deri n'fund pa mua.
Kerkush nuk mundet me t'desht,
sikur un qe te dua.

Ylker:
Sonte gjithçka ndryshoj
dashuria jon mbaroj
vuaj per ty,vuaj per ty,
taktin qe beri ti
zemres time i vure hi
vuaj per ty vuaj per ty.

Sonte gjithçka ndryshoj
dashuria jon mbaroj
vuaj per ty,vuaj per ty,
taktin qe bere ti
zemres time i vure hi
vuaj per ty vuaj per ty.

DJ SUAT REMIX 2009 YEAHH


Ky tekst u dërgua nga  donche
Më Shumë Këngë Nga Dj Suat:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet