Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Dj Teko - Vetem Nje Nate  (Feat. Ermal Fejzullahu)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/11/2011

2011-11-12T21:52:21

Featuring

Ermal Fejzullahu
e kujtoj e kujtoj unë natën e par
kur te dy u njohem nje vit me par
As emrin tend jo nuk ma the
por e mbylle me nje puthjee
dhe ike ike tiii
su duk kjo dashuri
sikur të t'kisha soot
do ta jepja boten me beso

(5x)
me mjafton vetem nje nat nje nat të t'kem gjumi ty nuk do te zë jo nuk do fle
do ti puth buzet e tua sa frym te mos kenë
nuk do duash asnjeher sa mua asnjeher


Ky tekst u dërgua nga  manjolla