Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ermal Fejzullahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  339
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Ermal Fejzullahu është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Ermal Fejzullahu është djali i këngëtarit të mirënjohur Sabri Fejzullahut. Ai ka lindur dhe jeton në Prishtinë me familjen e tij. I lindur nga një familje artdashëse dhe e rritur me muzikën si një djalosh shumë i suksesshëm dhe I dashur për publikun, Ermali nuk ka qenë ai personi i skandaleve apo skenave dashurie. I dashuruar me vajzën e ëndrrave të tij, Arianën, Ermali vendosi ti jepte fund beqarisë duke u martuar në vitin 2008 me një dasëm të m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

45 🔥🔥

I biri i

Sabri Fejzullahut

Anëtar i labelit

REDBOX Entertainment

Vëllai i

Bulza Fejzullahut

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtarePer Disponimin Tuaj (2011)

Krejt Po Sillet (2009)

Ti Prit Edhe Pak (2008)

Veq Ty Nuk Te Kam (2007)

Pse Më Ike (2006)

Per Nje Dashuri (2004)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (23)

27
30
43
24
12
11
0
15
25
0
0
0
0
0
0
0
13
2
23
6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Lyrical Son

Lyric Master

Skivi

Capital T

Majk

Gold AG

Ledri Vula

2Ton

Mc Kresha

D.U.D.A.

Tags: Ermal Fejzullahu, Ermal Fejzullau, Ermal Feizullahu, Ermali


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet