Armend Fejzullahu
Armend Fejzullahu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Prishtinë
  • Jeton në
  • Britania e MadheBiografia

BIOGRAFIA: Armend Fejzullahu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Më datë 5 Maj 2018, Armend Fejzullahu publikon videoklipin "Nata Është E Jonë", në bashkëpunim me Zana. Më datë 4 Gusht 2019, Armend Fejzullahu publikon videoklipin "Pa Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0