Bulza Fejzullahu
Bulza Fejzullahu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Bulza Abazi:
  • Vendlindja:
  • Prishtinë Kosovë
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 1 Shkurt 1987
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♒ Ujori

Biografia

BIOGRAFIA: Bulza Fejzullahu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Bulza Fejzullahu merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Zhduku"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0