Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Votra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Votra është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Grupi Votra është formuar në vitin 2000, në Londër dhe anëtarët e grupit kanë qenë: Armend Fejzullahu - voc, git Lulzim Mulolli - bas Amir Mehmeti - drum Neil Thom - keys Në vitin 2002, Votra publikojnë albumin "Votra". Në vitin 2004, Votra publikojnë albumin "Stereofoni". Në Prill 2005, Votra marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Kur Te Kam Prane". Në Shtator 2005, Votra marrin pjesë në Mikrofoni I Artë 2005 me këngën "Per Ty". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Armend Fejzullahu

Shto profile

zyrtareStereofoni (2004)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

ParadoX

Djemt E Drinit

Shook

Lindja

Grupi Aida

Ngroba

Bon Bon Band

Asgje Sikur Dielli

TNT

Humus


Tags: Votra, Grupi Votra

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet