Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Viper

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Dj Viper është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance dhe reggae. Më datë 12 Korrik 2014, Dj Viper publikon videoklipin "Hello", në bashkëpunim me Albagino. Më datë 10 Korrik 2015, Dj Viper publikon videoklipin "Hot2nite", në bashkëpunim me B-Boy, Hary & Keyz. Më datë 8 Gusht 2016, Dj Viper publikon videoklipin "Uhh Baby", në bashkëpunim me Nyanda & Young Zerka. Më datë 24 Korrik 2017, RapSIone publikon videoklipin "Ajo", në bashkëpunim me Dj Viper....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Niku

Nysret Hyseni

Burim Kastrati

Chika

Verim Zendeli

Agon Nimani

Latuà

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Breaker G

Kacho

Tags: Dj Viper


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet