A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Djellona Krasniqi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
  • Origin:
  • Rome 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 15
BIOGRAFIA: Djellona Krasniqi is a popular singer of Kids music. Ajo lindi ne kryeqytetin e Italise dhe atje mbaroi parashkolloren dhe u kthye ne Kosove. Ajo eshte ne shkollen fillore 'Mitrush Kuteli' dhe ne klasen e 5. Ajo filloi te kendonte ne moshen 7 vjeqare, kenga e saj e par eshte "Shkolla jon" ne festivalin 'Kosova Fest' ne vitin 2013 ku fitoi çmimin e dyte. Po ashtu ne 'Kosova Fest' ajo kendoi edhe kengen e 3-te 'Muziken e kam talent' dhe kengen e fundit 'Shoqja ime', kurse kengen e 2-te 'Fjala prinder...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Aurora Kapo

Blinera Jashanica

Anika Berisha

Elta Ademi

Vesa Berisha

Rreze Bekteshi

Blinera Muzhaku

Roza Sadiku

Arbnora Rexhepi

Lorina Dula


Tags: Djellona Krasniqi, Diellona Krasniqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019