Djellza Zenuni
Djellza Zenuni

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Shtime Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 22 Qershor 1998
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja

Biografia

BIOGRAFIA: Djellza Zenuni është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ditëlindja: 22 qershor 1998 Vendlindja: Shtime, Kosovë Në vitin 2017, Djellza Zenuni merr pjesë në The Voice of Albania 6....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0