Djemt E Drinit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Djemt E Drinit është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Më datë 21 Prill 2008, Djemt E Drinit publikojnë videoklipin "Pa Ty". Më datë 11 Maj 2008, Djemt E Drinit publikojnë videoklipin "Kur Ne Flake". Më datë 11 Maj 2008, Djemt E Drinit publikojnë videoklipin "Falmi Falmi". Në Dhjetor 2012, Djemt E Drinit marrin pjesë në Fest Nota e Artë 2012 me këngën "Moj E Bukura". Më datë 28 Shkurt 2016, Djemt E Drinit publikojnë videoklipin "Gërshetat E Gocës"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

ParadoX

Lindja

Sheki Hoxha

Shook

Grupi Aida

Ngroba

Bon Bon Band

Asgje Sikur Dielli

Votra

TNT


Tags: Djemt E Drinit, Djemte E Drinit

Krijo Një Kartolinë